تزریق ژل لب نچرال و طبیعی

تزریق ژل لب نچرال و طبیعی
ژل لب نچرال و طبیعی

ژل لب نچرال و طبیعی :اگر برای اولین بار است که تصمیم دارید جهت تزریق فیلر لب اقدام کنید، ژل لب نچرال به شما توصیه می‌شود.

ماندگاری: 6 ماه تا یکسال
فیلر: رووفیل، پرفکتا، آیدیا لیپس، درمال استایل، الیاکسین، لیکویی ایمپلنت، فیورج، ژوویدرم
قیمت: متناسب با برند و هر سی سی متفاوت است.
برای رزرو وقت تزریق ژل لب نچرال و طبیعی با ما تماس بگیرید


دلایل زیادی وجود دارد که باعث می‌شود شخصی به دنبال پرحجم‌ کردن لب با استفاده از فیلر‌های پوستی باشد. برای مثال، ممکن است علائم طبیعی پیری را تجربه کنید، یعنی زمانی که لب‌ها نازک‌تر می‌شوند و پوست آن کم آب می‌شود که منجر به خطوط و چین و چروک‌های ظریفی می‌گردد. شما ممکن است سیگاری باشید و متوجه خطوط برجسته‌تری در اطراف لب خود شده باشید. شما ممکن است لب‌های بسیار باریکی داشته باشید یا کمی  عدم تقارن مشاهده کنید که ترجیح می‌دهید آن را اصلاح کنید.

اما وقتی به تزریق ژل لب فکر می‌کنیم، نمی‌توانیم آن تصاویر نگران کننده از ستارگان تلویزیونی و شخصیت‌های مشهور را با لب‌های بیش از حد پر و غیرطبیعی به یاد نیاوریم، که ممکن است ما را پر از ترس کند. اگرچه این ظاهر (یعنی لب‌های پفکی) در میان برخی از افراد جوان محبوب شده است، اما برخی فقط به دنبال آن هستند که لب‌هایشان طبیعی بماند و فقط کمی جلوه داشته باشد.

در کلینیک زیبایی دکتر صراف، به تمام خواسته‌های بیماران، از جمله تکنیک تزریق ژل لب نچرال و طبیعی نیز توجه می‌شود و ظاهری که مد نظرتان است، به لب‌های شما بخشیده خواهد شد. اگر برای اولین بار است که تصمیم دارید جهت تزریق فیلر لب اقدام کنید، ژل لب نچرال و طبیعی به شما توصیه می‌شود.

آیا ژل لب نچرال و طبیعی را می‌توان تشخیص داد؟

اگر فردی مقدار مناسبی از فیلر لب نچرال تزریق کرده باشد، احتمالاً نمی‌توانید آن را تشخیص دهید. فیلر را می‌توان در نواحی خاصی از لب‌ها تزریق کرد، به گونه‌ای که حجم لب‌های بیمار را به شکلی ظریف افزایش دهد.

ایجاد یک لب طبیعی نیازمند تخصص پزشکی و مهارت‌های فوق العاده و همچنین استفاده از ضخامت (ویسکوزیته) صحیح فیلر پوست است.

در کلینیک‌ زیبایی دکتر صراف،‌ ما فقط از بهترین فیلر‌های پوستی استفاده می‌کنیم. فیلرهای پوستی مورد استفاده در این کلینیک، دارای گواهی CE و تایید شده توسط FDA است که طبیعی‌ترین نتایج را ارائه می‌دهند.

فیلر مناسب برای لب نچرال

برخی از فیلرها برای نوع خاصی از لب‌ها به کار می‌روند. به عنوان مثال، آلرگان Juvéderm Ultra برای کسانی که می‌خواهند حجم بیشتری داشته باشند بسیار عالی است. این می‌تواند تا حدود 48 ساعت پس از درمان باعث تورم قابل توجهی شود، این فیلر لب، برای بیمارانی که به دلایل ژنتیکی، سیگار کشیدن یا روند طبیعی پیری لب‌های کوچک و کم حجمی پیدا می‌کنند، مناسب است.

طیف فیلر‌های آلرگان Vycross مانند Volbella، لب‌ها را آبرسانی می‌کند. این فیلر حجم نمی‌افزاید، اما برای کم‌آبی، خطوط ریز و چین و چروک‌های ناشی از عوامل ژنتیکی، سیگار کشیدن یا افزایش سن مناسب است.

Volift مقداری حجم اما با نتایج طبیعی و تورم کمتر پس از عمل ارائه می‌دهد. طول عمر بیشتری نسبت به Ultra دارد و عوارض جانبی کمتری دارد، پس این را نیز می‌توان به عنوان گزینه‌ای مناسب در نظر گرفت.

در کلینیک‌ زیبایی دکتر صراف، همیشه رویکردی بسیار محافظه کارانه را در پیش خواهیم گرفت و برای شروع،‌ یک نتیجه بسیار طبیعی و ظریف ارائه می‌دهیم.

سپس می‌توانید چند هفته بعد تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید حجم بیشتری به لب‌هایتان اضافه کنید، یا با همان میزان موافق هستید. برای تاچ‌آپ‌ها که هر 6 تا 12 ماه توصیه می‌کنیم، معمولاً 0.5 میلی‌لیتر توصیه می‌شود. برای دستیابی به نتایج قابل توجه و در عین حال طبیعی، ما معمولاً کمتر از 1 میلی لیتر را در جلسه‌ی اول، توصیه نمی‌کنیم.

چکار کنیم که فقط آثار پیری لب‌ها از بین برود و پرحجم نشود؟

حقیقت این است که روند پیری باعث می‌شود که حجم لب‌ها از بین برود و نواحی مانند کمان و فیلتروم کاپید صاف شوند و متوجه خواهید شد که نیمرخ لب‌تان کمتر آشکار است. لب فوقانی پوست نیز در طول فرآیند پیری طویل می‌شود و انقباضات مکرر به دلیل حرکت ماهیچه‌های اطراف لب می‌تواند باعث ایجاد این خطوط ظریف و چین و چروک‌های عمیق‌تر شود.

برای کاهش ظاهر خطوط و جوان سازی و تقویت لب‌ها، باید با تزریق به لب‌ها حجم آن را کمی ‌جایگزین کنیم. با این حال، نگران نباشید. ما می‌توانیم محصولاتی را به لب‌هایتان تزریق کنیم که آن را هیدراته می‌کند و بیش از حد حجم نمی‌دهد.

آیا می‌توان تزریق ژل لب نچرال و طبیعی را از خانواده پنهان کرد؟

از آنجایی که با تزریق ژل لب نچرال، کمی ‌تورم و کبودی را تجربه خواهید کرد، نمی‌توانیم تضمین کنیم که همسر یا خانواده‌ی شما متوجه این درمان نشوند.

برخی از افراد فقط عوارض جانبی خفیفی را تجربه می‌کنند، در حالی که برخی دیگر می‌توانند تغییرات قابل توجهی را برای چند روز مشاهده کنند. بنابراین، بهتر است قبل از درمان، به کسانی که برایتان مهم هستند اطلاع دهید که در حال انجام آن هستید. می‌توانید به آن‌ها اطمینان دهید که می‌خواهید به یک نتیجه طبیعی و نرم برسید و ظاهر خود را خیلی چشمگیر تغییر ندهید!

شارژ مجدد ژل لب نچرال و طبیعی

این به نوع نتایجی که به دنبال آن هستید بستگی دارد. برای نتایج ظریف و طبیعی، احتمالاً متوجه خواهید شد که شارژ تزریق سالیانه کافی است. اگر می‌خواهید سیری کامل داشته باشید، در ابتدا باید به یک برنامه درمانی پایبند باشید که ممکن است سه نوبت در 6 ماه طول بکشد. به عنوان مثال – 1 میلی لیتر در ژانویه، 1 میلی لیتر در آوریل و سپس 1 میلی لیتر در ماه آگوست. پس از دستیابی به نتایج مطلوب، شارژ مجدد هر 6 تا 12 ماه مورد نیاز است.

آیا تزریق ژل لب درد دارد؟ آیا می‌توان از بلوک دندانی استفاده کرد؟

از آنجایی که ما از کرم بی حس کننده موضعی استفاده می‌کنیم، احتمالا احساس درد چندان هم نخواهد بود. خود بلوک دندانی می‌تواند باعث تورم اولیه شود و دستیابی به نتایج بهتر را برای پزشک سخت‌تر می‌کند.

ما همچنین می‌توانیم از یخ برای خنک کردن پوست استفاده کنیم، که در بسیاری از موارد مفیدتر است و این باید تا حد امکان شما را راحت‌تر کند.

من نمی‌خواهم لب‌هایم اردکی شوند و راجع به حرکت ژل‌ها چیزهایی شنید‌ه‌ام، چگونه می‌توان از آن اجتناب کرد؟

فیلر‌های پوستی می‌توانند در زیر بافت‌های پوست باقی بمانند و با درمان‌های مکرر به سمت بالا حرکت کنند. این می‌تواند ظاهر اردکی را ایجاد کند و حقیقتا هیچ کس فکر نمی‌کند چنین لب‌هایی جذاب است. فرض کنیم قبل از مراجعه به ما در کلینیک زیبایی دکتر صراف، چندین درمان فیلر پوست داشته‌اید. در آن صورت، ممکن است توصیه کنیم که فیلر موجود را با یک محصول تزریقی حل کنیم. ما این را فقط برای بیمارانی توصیه می‌کنیم که در طول سال‌ها درمان‌های زیادی داشته‌اند.

اگر می‌خواهید ظاهری طبیعی داشته باشید، حتما باید با پزشک خود با تاکید فراوان مطرح کنید. تشخیص اینکه ژل لب روی صورت کسی بد شده واقعا ساده است و این روزها، ظاهر طبیعی از بین رفته است. مردم چهره‌های طبیعی را فراموش کرده‌اند و عجیب به نظر می‌رسند. اگر می‌خواهید عجیب به نظر نرسید، پس حتما با پزشک مطرحش کنید. به طور کلی، برای داشتن ظاهری مناسب، باید قوانین زیر در تزریق ژل لب رعایت شود.

1. نسبت و مقیاس درست

نسبت بسیار خاصی برای درخواست وجود دارد که طبیعی‌ترین ظاهر لب‌ها را ارائه می‌دهد.

2. فیلر مناسب

ما تمایل داریم همه فیلرها را با هم گروه بندی کنیم و هرگز بر مواد مختلفی که معمولاً در درمان‌های تزریقی استفاده می‌شوند تمرکز نمی‌کنیم. حقیقت این است که انواع مختلفی از فیلر‌ها وجود دارد و بسته به اینکه کدام یک را انتخاب کنید، تأثیر متفاوتی خواهید داشت.

مهم است که ماده استفاده‌شده همان قوام مخاط طبیعی لب را داشته باشد – در غیر این صورت، هر زمان که بیمار لب‌های خود را حرکت می‌دهد، طبیعی به نظر نمی‌رسد.

برخی از طیف Juvederm Vycross استفاده می‌کنند که ماندگاری بیشتری دارد، تزریق نرم‌تر، زیست تخریب‌پذیر و برگشت‌پذیر است، اما تحت تأثیر طیف Teoxane RHA نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد.

3. مناطق مناسب

بزرگ کردن لب‌های تزریقی یک هنر ظریف است – موضوعی نیست هر کسی بتواند از پسش بربیاید. برای داشتن لب نچرال و طبیعی، پزشک شما باید روی قسمت‌های خاصی از لب‌ها تمرکز کند تا نتیجه طبیعی به نظر برسد.

4. مقدار مناسب

بسیاری از پزشکان بیش از حد از فیلر استفاده می‌کنند. معمولا برای لب‌های طبیعی، نیازی به مصرف بیش از 1 میلی لیتر در یک درمان نیست. بدیهی است که این بستگی به اندازه لب طبیعی دارد، اما برخی هرگز بیش از 1 میلی لیتر در هر جلسه استفاده نمی‌کنند.

سخن آخر

برای اطلاعات بیشتر در مورد ژل لب نچرال و فیلر لب طبیعی، یا رزرو مشاوره رایگان، همین امروز با ما در کلینیک زیبایی دکتر صراف تماس بگیرید. این کلینیک با دو دهه تجربه‌ی بین‌المللی در زمینه‌ی تزریق ژل و بوتاکس و سایر خدمات زیبایی می‌تواند به بهترین شکل ممکن به شما کمک کند تا لب‌هایی نچرال، طبیعی و خوشفرم داشته باشید.

دکتر انوشیروان رضای صراف

دکترای حرفه ای پزشکی پوست و زیبایی
- بیش از دو دهه تجربه بین المللی
- متخصص clinical and anatomical pathology

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره رایگان کلیک کنید