تزریق فیلر لب مدل روسی

فیلر لب روسی

ژل لب روسی، یکی از محبوب ترین مدل فیلر لب است.

ماندگاری: 6 ماه تا یکسال

فیلر: رووفیل، پرفکتا، آیدیا لیپس، درمال استایل، الیاکسین، لیکویی ایمپلنت، فیورج، ژوویدرم

قیمت: متناسب با برند و هر سی سی متفاوت است.

برای رزرو وقت تزریق ژل لب روسی با ما تماس بگیرید


تزریق فیلر لب روسی

تکنیک اصلی تزریق فیلر لب روسی برمبنای تزریق فیلر روی نقطه ی وی لب می باشد. این تزریق سبب می شود لب ها از هم فاصله بگیرند. در این روش تزریق فیلر، لب ها بیشتر حالت کشیده پیدا می کنند. برای تزریق فیلر به سبک روسی مقدار کمی اسید هیالورونیک را در محدوده ی دور لب تزریق می کنند. بدین ترتیب فرم کلی لب ها مشخص می شود آنگاه پزشک مقدار معینی از اسید هیالورونیک را به درون لب ها تزریق می کند بدین ترتیب لب ها برجسته و پرحجم می شوند. در تزریق به روش روسی بیشترین تمرکز پزشک روی لب بالا می باشد اما گاهی برای حفظ تقارن لب با صورت و اصول زیبایی شناسی پزشک مقداری فیلر به لب پایینی نیز تزریق می کند.

عکس-قبل-و-بعد-ژل-لب-روسی

مشاوره با پزشک قبل از تزریق فیلر لب روسی

پزشک قبل از آغاز این تزریق زیبایی یک جلسه با متقاضی ملاقات می کند تا از نیازها و خواسته های وی آگاه شود. پزشک برای متقاضی توضیح می دهد که به هنگام تزریق فیلر ممکن است مشکلاتی برای بیمار ایجاد شود. هدف از تزریق فیلر لب در مرحله ی اول از بین بردن نقص ها و افزایش زیبایی فرد می باشد. به همین جهت تزریق فیلر لب برای هر فردی باید متناسب با سایر اجزای صورت وی انجام گیرد. چنان چه پزشکی تزریق فیلر را کاملا متناسب با خواسته ی متقاضی انجام دهد ممکن است نتایج کار رضایت بخش نشود.

تزریق فیلر لب روسی مناسب چه افرادی است؟

پزشک برای شناسایی افراد مناسب تزریق فیلر لب روسی به فرم کلی لب های متقاضی توجه می کند. برخی از افراد نقطه ی وی شکل ندارند یا حجم این نقطه در لب آن ها اندک است. برخی از افراد به دلیل افزایش سن لب بالایی چروکیده ای دارند. این افراد چنانچه سایر اعضای صورتشان با مدل لب روسی هماهنگ باشد می توانند از این تکنیک برای فرم دادن به لب های خود استفاده کنند. چنان چه فردی هرگز نقطه وی یا کمانی شکل به صورت طبیعی نداشته باشد. تزریق فیلر لب به شکل روسی کمی مشکل تر است و متقاضی باید برای دستیابی به مدل روسی چندین جلسه به مطب مراجعه کند.

میزان ماندگاری تزریق فیلر لب روسی تا حدود زیادی به موادی که برای تزریق استفاده می شود، تکنیک تزریق فیلر و نحوه ی نگهداری فرد از فیلر لب بستگی دارد و بین 6 ماه تا یک سال دوام خواهد داشت. چنانچه فردی از تزریق لب های خود ناراضی باشد می تواند با تزریق یک آنزیم لب های خود را به حالت اول برگرداند. لب ها پس از تزریق فیلر لب تا سه روز متورم خواهند بود بعد از این مدت شما می توانید شکل واقعی لب های خود را مشاهده کنید. برای تزریق فیلر با تکنیک روسی دو خط بالایی لب که به سوراخ های بینی منتهی می شوند نقش پررنگی در زیبایی لب ها دارند. در برخی از مواقع پزشک این خطوط را با تزریق فیلر پوشش می دهد به این ترتیب لب های فرد جذابیت و زیبایی بیشتری پیدا می کند

مزایای و عوارض تزریق ژل لب روسی

مزایا: یکی از مهمترین مزایای تزریق فیلر لب روسی این است که فرم و شکل لب ها بسیار زیباتر می شوند. در واقع یکی از دلایل محبوبیت تزریق لب روسی این است که در این تکنیک لب ها علاوه بر برجسته شدن و حجم گیری حالت زیباتری نیز پیدا می کنند.

عوارض: تزریق فیلر لب روسی یکی از تکنیک های عمل زیبایی محسوب می شود که تخریب گر نیست. به همین جهت تقریبا هیچ گونه عارضه ای را برای فرد ایجاد نمی کند. البته گاهی فرد دچار عوارضی می شود که در اغلب موارد در همان 24 ساعت اول رفع می شود. برخی از عوارض خفیف تزریق فیلر لب عبارتند از: التهاب، خونریزی، درد و … البته افرادی که به کلینیک های معتبر مراجعه نمی کنند و به توصیه های پزشک پوست مو و زیبایی عمل نمی کنند ممکن است دچار التهاب و عفونت شدید شوند.

مراقبت های قبل و بعد از تزریق فیلر لب روسی

برای اینکه از تزریق فیلر لب روسی خود رضایت کامل داشته باشید و دچار عوارض پس از تزریق نشوید باید نکاتی را رعایت کنید که عبارتند از:

  • لیستی از داروهای مصرفی خود را قبل از تزریق فیلر لب روسی در اختیار پزشک قرار دهید. پزشک مصرف برخی از داروها به ویژه داروهای رقیق کننده ی خون را برای مدتی ممنوع می کند.
  • قبل و بعد از تزریق فیلر لب نباید از مشروبات الکلی استفاده کنید و سیگار بکشید.
  • در رژیم غذایی خود تغییرات گسترده ای اعمال کنید. سعی کنید سبزیجات و میوه های بیشتری در برنامه ی غذایی خود قرار دهید.
  • حتما نسخه ی تجویزی پزشک را تهیه کنید و داروهای خود را طبق دستور پزشک استفاده کنید.
  • برای کم کردن درد و کاهش ورم پس از تزریق فیلر لب از کمپرس آب سرد استفاده کنید.
  • هرگز لب های خود را فشار یا مالش ندهید زیرا ژل لب از بین خواهد رفت.
{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”@id”:”https://drsarraf.com/%d9%81%db%8c%d9%84%d8%b1-%d9%84%d8%a8-%d8%b1%d9%88%d8%b3%db%8c/”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”<strong>برای تزریق ژل لب روسی چند سی سی از مواد مورد نیاز است؟</strong>”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”مقدار دقیق <strong>تزریق فیلر لب روسی</strong> برای هر فردی با توجه به ویژگی های ظاهری وی متفاوت می باشد. پزشک برای این که بتواند میزان ژل تزریقی را تعین کرد باید عواملی از قبیل:<br> 1- میزان انتظار فرد از تزریق ژل <br>2- حفظ هماهنگی اجزای صورت و فرم طبیعی لب را در نظر بگیرد. <br>معمولا پزشکان برای افرادی که برای دفعه ی اول اقدام به فیلر می کنند تزریق یک سی سی ژل را توصیه می کنند. پزشک برای این که بتواند یک کار ظریف و بی نقصی را ارائه دهد باید صبر و آرامش داشته باشد. بدین ترتیب با توجه به حجم ژلی که قرار است تزریق شود حدودا 30 دقیقه تا یک ساعت تزریق فیلر لب زمان می برد.”}}]}

هزینه تزریق ژل لب مدل روسی

هزینه‌ی تزریق ژل لب روسی به مهارت و تخصص پزشک، نوع فیلر و برند آن، مقدار مصرف ژل، دستمزد پزشک و هزینه کلینیک بستگی دارد. تزریق ژل لب هزینه‌ی زیادی ندارد اما اگر با هزینه های موجود موافق نباشید می‌توانید از تخفیفات ما نیز استفاده کنید.

دکتر انوشیروان رضای صراف

دکترای حرفه ای پزشکی پوست و زیبایی
- بیش از دو دهه تجربه بین المللی
- متخصص clinical and anatomical pathology

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره رایگان کلیک کنید