تزریق فیلر زیر چشم درمان سیاهی و گودی

تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم برای درمان درمان سیاهی و گودی

ماندگاری: 6 ماه تا یکسال

فیلر: رووفیل، پرفکتا، آیدیا لیپس، درمال استایل، الیاکسین، لیکویی ایمپلنت، فیورج، ژوویدرم

قیمت: متناسب با برند و هر سی سی متفاوت است.

برای رزرو وقت تزریق فیلر زیرچشم با ما تماس بگیرید


بعد از تزریق فیلر زیر چشم

یکی از پرکاربردترین تزریقات زیبایی تزریق فیلر زیر چشم است. تزریق ژل زیر چشم یا همان تزریق فیلر زیر چشم از روش‌هایی است که می‌توان از آن برای پرکردن زیر چشم‌ها و رفع گودی زیر چشم‌ها استفاده کرد. تزریق فیلر زیر چشم باعث بهبود کبودی و تیرگی زیر چشم نیز شده و چهره را جوان و شاداب تر نشان می دهد.

قبل از تزریق فیلر زیر چشم

جالب است بدانید که گودی زیر چشم فقط برای افراد با سنین بالا نیست و در سنین پایین و به هنگام جوانی نیز، افراد مختلفی به دلیل بیماری و یا صفات ارثی از آن رنج می‌برند. گودی زیر چشم می‌تواند شما را فردی غمگین و نا آرام نشان دهد و در زیبایی صورت و چهره‌تان تأثیرات منفی بگذارد. تزریق فیلر زیر چشم می‌تواند گودی زیر چشم شما را برطرف کرده، حاله های سیاه زیر چشمانتان را از بین ببرد و تاحدودی چشمان پف کرده شما را درمان کرده و حجم از دست رفته زیر چشمانتان را به آن‌ها بازگرداند.

تزریق فیلر زیر چشم

در واقع تزریق فیلر زیر چشم یک تزریق بافتی است که پایه آن اسید هیالورنیک اسید طبیعی می باشد و دارای مولکول پیچیده است که در پوست قرار دارد. از فیلر چشم به منظور حجیم نمودن، بالا کشیدن قسمت هایی از پوست که دچار فرورفتگی شده، منعطف نمودن چین و چروک های عمقی و ایجاد پوست درخشان استفاده می‌شود که به عنوان یک محرک در ناحیه زیر چشم عمل می‌کند.

تزریق فیلر زیر چشم چگونه انجام می شود ؟

در تزریق ژل زیر چشم ابتدا نواحی که قرار فیلر تزریق شود، علامت گذاری و با مایع تمیز کننده، استریل می شوند سپس قسمت مورد نظر با کرم بی‌حس کننده کاملاً بی حس شد، ژل با استفاده از کانولا بسیار ریز تزریق می‌شود که معمولاً فرد متقاضی دردی را احساس نمی کند. این روش حدود ۱۵ تا ۳۰ دقیقه به طول می‌انجامد. نتایج بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده می باشد.
افرادی که پوست ضخیم تر و صاف تری دارند، به نتایج بهتری از تزریق فیلر زیر چشم می رسند و نکته بسیار مهمی که باید در نظر داشته باشید، این است که با برطرف شدن کبودی و ورم زیر چشم، نتایج نهایی تزریق مشخص خواهد شد.

تزریق فیلر زیر چشم

هدف از تزریق ژل زیر چشم

هدف از تزریق ژل زیر چشم، روشن شدن و پر شدن ناحیه اشک یا همان زیر چشم هاست که کمک می کند میزان چین و چروک ها و سیاهی زیر چشم به حداقل برسد. فیلر زیر چشم را می توان در نواحی اطراف چشم ها انجام داد، از جمله:

 • خطوط پنجه کلاغی : تزریق فیلر می تواند به رفع خطوطی که از گوشه خارجی چشم ها بیرون زده اند و هنگام خندیدن و لبخند زدن، عمیق تر به نظر می رسند، کمک کند.
 • ناحیه اشکی یا زیر چشم : سیاهی و تورفتگی زیر چشم که از گوشه داخلی چشم شروع می شود و به سمت گونه کشیده می شود، با تزریق ژل برطرف می شود.
 • چین و چروک های زیر چشم : از آن جایی که پوست زیر چشم حساس و مستعد چین و چروک است، تزریق فیلر می تواند به رفع خطوط ایجاد شده در این ناحیه کمک کند.

مراقبت های بعد از تزریق ژل زیر چشم

 مراقبت های بعد از تزریق فیلر زیر چشم عبارت است از:

 • از فشار آوردن، لمس یا ماساژ ناحیه تزریق به مدت حداقل دو روز خودداری کنید. زیرا ممکن است باعث پخش شدن ماده تزریقی و نامتقارن شدن نتایج شوند.
 • تا ۴۸ ساعت بعد از تزریق فیلر، طاق باز بخوابید و تا جای ممکن، سر را بالا نگه دارید تا احتمال ورم و التهاب به حداقل برسد.
 • به منظور تسکین ورم و کبودی می توانید از کمپرس یخ استفاده کنید. کمپرس به هیچ عنوان نباید مستقیما روی پوست گذاشته شود و حتما از یک حوله یا پارچه استفاده کنید.
 • از انجام فعالیت های شدید بدنی که با خم و راست شدن همراه هستند یا ورزش کردن باید به مدت حداقل ۴۸ ساعت خودداری شود.
 • تا دو هفته بعد از تزریق، روش های پاکسازی صورت انجام ندهید.
 • طی ۲۴ ساعت اول تزریق، از شستن چشم ها باید خودداری شود.
 • استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکلی را قطع کنید.
 • چند روز بعد از تزریق، زیر نور مستقیم خورشید یا محیط های بسیار گرم مانند سونا قرار نگیرید.
تزریق فیلر برای پر کردن گودی چشم

هزینه تزریق ژل زیر چشم چقدر است ؟

هزینه هایی که برای تزریق فیلر زیر چشم در نظر گرفته می شود بستگی به عوامل زیر دارد

 • نوع و برند ژلی که قرار است تزریق شود؛ برخی از ژل هایی که ماندگاری بیشتری دارند بنابراین هزینه های این نوع ژل ها بیشتر از ژل هایی است که ماندگاری کمتری دارند.
 • مقداری که لازم است ژل تزریق شود؛ در مواردی که فرد مشکلات زیادی در پوست یا زیر چشم دارد میزان ژل باید زیاد باشد در این موارد هزینه ها نیز بیشتر می شود.

بنابراین زمانی که برای تزریق ژل به دکتر پوست و مو و زیبایی مراجعه می کنید بعد معاینه هزینه نهایی به شما اعلام می شود.

بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم

برای تزریق ژل زیر چشم میزان تجربه دکتر پوست و مو اهمیت بسیاری دارد. دکتر زیبایی شما در وهله ی اول پس از معاینه میزان مصرف فیلر برای محل مورد نظر شما را تعیین می کند. برای انتخاب بهترین دکتر تزریق فیلر زیر چشم هر چه میزان تجربه دکتر در آن زمینه بیشتر باشد نتیجه کار دقیق تر و زیبا تر خواهد بود.

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”@id”:”https://drsarraf.com/%d8%aa%d8%b2%d8%b1%db%8c%d9%82-%d9%81%db%8c%d9%84%d8%b1-%d8%b2%db%8c%d8%b1-%da%86%d8%b4%d9%85/”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”ماندگاری تزریق فیلر زیر چشم چقدر است ؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”برای پاسخ به این سؤال باید بدانید ژل ها پس از مدتی جذب می‌شوند و برای تزریق مجدد، پس از چند ماه باید به پزشک مراجعه کنید؛ بسته به نوع ژل و میزان گودی زیر چشم شما، ممکن است بین 8 تا 24 ماه این ژل در بافت زیر چشمان شما باقی بماند و نیاز به تزریق ژل زیر چشم مجدد نداشته باشید.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”آیا تزریق ژل زیر چشم عوارض دارد ؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”رایج ترین عوارض فیلر زیر چشم تورم، کبودی و احساس ناراحتی در ناحیه تزریق است که موقتی بوده و از بین می رود. البته ممکن است هر یک از موارد ذکر شده در افراد مختلف، متفاوت باشد زیرا پوست هر فرد با دیگری فرق دارد.”}}]}

دکتر انوشیروان رضای صراف

دکترای حرفه ای پزشکی پوست و زیبایی
- بیش از دو دهه تجربه بین المللی
- متخصص clinical and anatomical pathology

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای مشاوره رایگان کلیک کنید